navigace
novinky & aktuality
14.9.2011
kontakt
Po dobu než pojišťovna Kooperativa pochopí pravý význam slova "pojištění", používejte prosím kontaktní e-mail obchod@lacman.cz
24.7.2011
AJ
English version :
http://pavellacmanaj.blogspot.com/
7.7.2011
klik
Stačí kliknout na červený obdélník a můžete přemýšlet o chování Kooperativy.
.......aktualizováno.......
volny prostor
 

Společnost LACMAN byla založena v roce 1994 Pavlem Lacmanem s cílem vytvořit centrum prodeje kompletního sortimentu spojovacího materiálu a snahou co nejlépe vyhovět v pohotovosti dodávek zákazníkům.

S nárůstem odběratelů dochází roku 1996 k výraznému rozvoji společnosti a jejímu přechodu na společnost s ručením omezeným. Původní idea je povýšena o zkvalitnění logistiky, skladování a prodeje zboží. Dochází ke zvýšení úrovně marketingu, společnost se zviditelňuje a přibližuje širšímu počtu zákazníků. V pohotovosti dodávek je započata realizace dodávání zboží ze skladu do 24 hodin, na objednávky do 3 dnů na jakékoliv místo v České a Slovenské republice zdarma.

V dalších letech nabíhá spolupráce s renomovanými zahraničními partnery. Rokem 1998 již společnost dodává standardní i speciální spojovací materiály z ocelí všech pevnostních tříd, nerezové oceli všech skupin i prvků z barevných kovů a plastů. S nárůstem konkurence na domácím trhu a zákonnými požadavky na prodej zboží přistupuje společnost LACMAN s.r.o. k budování systému jakosti podle norem ISO 9000. Od srpna roku 2000 je držitelem certifikátu jakosti přiznaným certifikačním orgánem Český lodní a průmyslový registr s.r.o. Praha - Germanischer Lloyd Group.

Ve svých cílech jakosti s orientací na spokojenost zákazníka se snaží společnost vycházet vstříc organizacím využívajících ve výrobních procesech nejmodernější systémy řízení výroby jako JIT, KANBAN přinášející výrazné ekonomické efekty v podobě zkrácení dodacích lhůt, snížení množství financí vázaných v zásobách atd. Prakticky to znamená dodávání zboží na odvolávku v časovém horizontu dnů až hodin.

Věříme, že nastoupený program a přijatá filozofie s využitím progresivních metod vedení obchodu, povede i nadále k uspokojování požadavků zákazníků a těšíme se na další spolupráci.

Společnost poskytuje bezplatné poradenství v oblasti normalizace a technických parametrů obchodovaného zboží.

výpis z obchodního rejstříku

Sídlo Sídlo
Sídlo Sídlo
Sídlo Sídlo
Sídlo Sídlo
Sídlo